Woodhammeri valmistooted

Tammest söögilaud

432 1216 

Kvaliteetne ja vastupidav Eestis valmistatud tammepuust söögilaud.
Tarneaeg: 6-8 nädalat

Uudne lähenemine

Woodhammeri söögilaud on valmistatud lamineeritud naturaalsest 4 mm tammepuust. Antud materjali mitmekihilisus tagab toote tugevuse, stabiilsuse ja niiskukindluse. Erinevalt harilikust liimpuidust on materjal oluliselt stabiilsem ja puidu kogu ilu näha. Tooted on viimistletud naturaalsete õlide ja lakkidega ja kergelt harjatud. Materjal ja selle muster on ainulaadne ja väga kauni puusüüga. Antud toote ökoloogiline jalajälg on püütud viia miinimumini. Tooted on kujundatud silmas pidades ergonoomilist kasutusmugavust ja head maitset, et tuua välja kogu puidu ilu erinevad versioonides

Meie mööbli väärtused

Funktsionaalne

Woodhammeri valmistatud mööbel on pisemagi detailini läbi mõeldud, et see teeks Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks!

Kvaliteetne

Kasutame alati kvaliteetseid materjale ja furnituuri ning meie meeskond koosneb meistritest, kes teevad oma tööd armastusega!

Kliendikeskne

Me ei valmista nimetut mööblit lattu seisma. Iga meie valmistatud mööbliese on loodud spetsiaalselt kindla kliendi järgi!

Usaldusväärne

Kui me midagi lubame, siis me seda ka teeme! Meile on tähtis kliendi rahulolu ja see, et meid ka tuttavatele julgetaks soovitada.

Meie mööbel pildis

Pole vahet, kas Sul on kindel mõte olemas ja soovid hinnapakkumist või oled alles otsimas seda õiget mõtet, ideed või lahendust ning soovid lihtsalt nõu. Võta meiega ühendust, aitame Sul oma mõtetes selgusele jõuda ja teeme Sulle mööbli, mis teeb Sind õnnelikuks!