Kirega tehtud mööbel

Meie lugu

Eritellimusmööbli puhul on võimaluste skaala täpselt nii lai, kui palju on maailmas materjale ja tooteid. Woodhammerisse võib tulla valmisjoonistega, aga ka lihtsalt ideega, millele loome vormistuse ja hangime sobilikud materjalid.

Ettevõtte looja omab mööblitootmise  ja paigalduse kogemust, mis ulatub 2001 aastasse. Woodhammer OÜ mööblitootmine ja sisustamine on kasvanud välja hobist, mis on vallutanud südame juba lapsepõlvest saati. Teeme kõik, et sisustamise protsess oleks algusest lõpuni meeldiv ja positiivne kogemus ning lõpptulemiga kõik rahul. Püüame võita tellijate südamed, et taaskohtudes tunda rõõmu ja pakkuda teenust, mis kogu pere õnnelikuks teeb.

Meie mööbel on

Funktsionaalne

Woodhammeri valmistatud mööbel on pisemagi detailini läbi mõeldud, et see teeks Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks!

Kvaliteetne

Kasutame alati kvaliteetseid materjale ja furnituuri ning meie meeskond koosneb meistritest, kes teevad oma tööd armastusega!

Kliendikeskne

Me ei valmista nimetut mööblit lattu seisma. Iga meie valmistatud mööbliese on loodud spetsiaalselt kindla kliendi järgi!

Usaldusväärne

Kui me midagi lubame, siis me seda ka teeme! Meile on tähtis kliendi rahulolu ja see, et meid ka tuttavatele julgetaks soovitada.

Meie inimesed

Getter Pärnik

disainer/müügikonsultant

info@woodhammer.ee
+372 5884 7070

Indrek Ammer

tegevjuht

indrek@woodhammer.ee
+372 5668 8316

+ veel terve hulk inimesi tootmises, kelle nägu kliendid ei pruugigi näha, kuid kes kõik annavad endast 100%, et saaksid endale parima kvaliteedi ja funktsionaalsusega mööbli, mis paneb Sind kodus olemist nautima!

Võta meiega ühendust ja teeme Sulle mööbli, mis teeb Sind õnnelikuks!

Masinapark, millega mööblit loome

BIESSE Akron 1330-A

Täisautomaatne servapalistusmasin

BIESSE Skipper V31

CNC puurpink-puidufrees

ITALPRESS XL/6-S

Kuumpress

VACUMOBIL 300

Aspiratsioonisüsteem

SCM MiniMax ME 35T

Automaatne servapalistusmasin

ROBLAND NZ3200

Formaatsaag

Meie mööbel pildis

Pole vahet, kas Sul on kindel mõte olemas ja soovid hinnapakkumist või oled alles otsimas seda õiget mõtet, ideed või lahendust ning soovid lihtsalt nõu. Võta meiega ühendust, aitame Sul oma mõtetes selgusele jõuda ja teeme Sulle mööbli, mis teeb Sind õnnelikuks!

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on veel tühiTagasi poodi