Eritellimusel garderoobid

Garderoob spetsiaalselt Sinule!

Eritellimusel tehtud garderoobid võimaldavad sul eristuda ja luua enda vajadustest lähtuv panipaik, mis sobitub interjööri ja on samas ka mõnus kasutada.

Kujundamisel lähtume kliendi vajadustest ja pakume välja hästi töötavaid lahendusi.  Ruumi saab alati kasutada efektiivselt ja omanäoliselt andmata järgi kvaliteedis.

Näidisgarderoob

Garderoobi hind oleneb tervest hulgast muutujatest nagu kasutatavad materjalid, garderoobi suurus, töö keerukus ja valitud komponendid. Iga garderoob vajab seetõttu eraldiseisvat kalkuleeringut ja hinnapakkumust. Et aga otsustamist lihtsamaks teha, oleme teinud allpool ühe näidisgarderoobi.

Näidisgarderoobi materjalid:

Näidisgarderoobi mõõdud:

Mida väärtustame?

Funktsionaalne

Woodhammeri valmistatud mööbel on pisemagi detailini läbi mõeldud, et see teeks Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks!

Kvaliteetne

Kasutame alati kvaliteetseid materjale ja furnituuri ning meie meeskond koosneb meistritest, kes teevad oma tööd armastusega!

Kliendikeskne

Me ei valmista nimetut mööblit lattu seisma. Iga meie valmistatud mööbliese on loodud spetsiaalselt kindla kliendi järgi!

Usaldusväärne

Kui me midagi lubame, siis me seda ka teeme! Meile on tähtis kliendi rahulolu ja see, et meid ka tuttavatele julgetaks soovitada.

Meie garderoobid pildis

Pole vahet, kas Sul on kindel mõte olemas ja soovid hinnapakkumist või oled alles otsimas seda õiget mõtet, ideed või lahendust ning soovid lihtsalt nõu. Võta meiega ühendust, aitame Sul oma mõtetes selgusele jõuda ja teeme Sulle mööbli, mis teeb Sind õnnelikuks!

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on veel tühiTagasi poodi