Kirega valmistatud köögimööbel

Meie lugu

Nimi Woodhammer (Puithaamer) viitab traditsioonilisele tisleri tööriistale. Kuigi puuhaamri ja peitli asemel kasutame kaasaegseid seadmeid oleme palju õppinud tõelistelt meistritelt. Nii käsitööoskusi ja täpsust kui ka loovust ja armastust oma töö vastu.

Suhtume oma töösse siira kirega, mis võimaldab meil tähele panna iga kliendi vihjet ja ideed välgatust. Kogutud informatsioonist inspireerituna loome autentse mööblieseme, mis on mõeldud just sellesse ruumi, koju ja sellesse perre.

Projekteerime, ehitame ja paigaldame kvaliteetset eestimaist mööblit ja sisustuselemente vastavalt tellija maitsele ja soovidele.

köögimööbli valmistamine

Meie inimesed

Getter Pärnik

disainer/müügikonsultant

info@woodhammer.ee
+372 5884 7070

Indrek Ammer

tegevjuht

indrek@woodhammer.ee
+372 5668 8316

+ veel terve hulk inimesi tootmises, kelle nägu kliendid ei pruugigi näha, kuid kes kõik annavad endast 100%, et saaksid endale parima kvaliteedi ja funktsionaalsusega mööbli, mis paneb Sind kodus olemist nautima!

Võta meiega ühendust ja teeme Sulle mööbli, mida armastad!

Masinapark, millega mööblit loome

BIESSE Akron 1330-A

Täisautomaatne servapalistusmasin

BIESSE Skipper V31

CNC puurpink-puidufrees

ITALPRESS XL/6-S

Kuumpress

VACUMOBIL 300

Aspiratsioonisüsteem

SCM MiniMax ME 35T

Automaatne servapalistusmasin

ALTENDORF F45 Prodrive

Formaatsaag

Meie mööbli väärtused

Funktsionaalne

Woodhammeri valmistatud mööbel on pisemagi detailini läbi mõeldud, et see teeks Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks!

Kvaliteetne

Kasutame alati kvaliteetseid materjale ja furnituuri ning meie meeskond koosneb meistritest, kes teevad oma tööd armastusega!

Kliendikeskne

Me ei valmista nimetut mööblit lattu seisma. Iga meie valmistatud mööbliese on loodud spetsiaalselt kindla kliendi järgi!

Usaldusväärne

Kui me midagi lubame, siis me seda ka teeme! Meile on tähtis kliendi rahulolu ja see, et meid ka tuttavatele julgetaks soovitada.

Meie mööbel pildis

Pole vahet, kas Sul on kindel mõte olemas ja soovid hinnapakkumist või oled alles otsimas seda õiget mõtet, ideed või lahendust ning soovid lihtsalt nõu. Võta meiega ühendust, aitame Sul oma mõtetes selgusele jõuda ja teeme Sulle mööbli, mis teeb Sind õnnelikuks!