Eritellimusel köögimööbel

Kvaliteetne

Kasutame alati kvaliteetseid materjale ja furnituuri ning meie meeskond koosneb meistritest, kes teevad oma tööd armastusega!​

Funktsionaalne

Woodhammeri valmistatud mööbel on pisemagi detailini läbi mõeldud, et see teeks Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks!​

Vastupidav

Kuna kasutame ainult kvaliteetseid materjale, siis kestab meie loodud mööbel, heaperemehelikult kasutades ja hooldades,  aastakümneid!

Spetsiaalselt Sinule!

Iga Woodhammeri köök on kui rätsepaülikond, mis tehakse spetsiaalselt Sinu soovide, mõtete, vajaduste ja ootuste järgi. 

Näidisköök

Köögi hind oleneb tervest hulgast muutujatest nagu materjalid, köögi suurus, töö keerukus ja komponendid. Iga köök vajab seetõttu eraldiseisvat kalkuleerimist ja hinnapakkumust, kuid altpoolt leiab kolm näidiskööki, millele oleme hinnad juba välja arvutanud, et oleks lihtsam.

Näidisköök 1

Näidisköögi materjalid:

Näidisköök 2

Näidisköögi materjalid:

Näidisköök 3

Näidisköögi materjalid:

Kasulikku

Et köögi mõõtmine ja tellimine oleks lihtsam, oleme selleks puhuks kokku pannud väikse juhendi ja joonise. Lisaks leiab altpoolt allalaadimiseks ka köögimööbli hooldusjuhendi. Kui tervet juhendit alla laadida ei soovi, siis on tähtsamad, mõõtmist vajavad, asjad toodud ära ka kõrval oleval pildil.

Meie mööbli väärtused

Funktsionaalne

Woodhammeri valmistatud mööbel on pisemagi detailini läbi mõeldud, et see teeks Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks!

Kvaliteetne

Kasutame alati kvaliteetseid materjale ja furnituuri ning meie meeskond koosneb meistritest, kes teevad oma tööd armastusega!

Kliendikeskne

Me ei valmista nimetut mööblit lattu seisma. Iga meie valmistatud mööbliese on loodud spetsiaalselt kindla kliendi järgi!

Usaldusväärne

Kui me midagi lubame, siis me seda ka teeme! Meile on tähtis kliendi rahulolu ja see, et meid ka tuttavatele julgetaks soovitada.

Meie köögid pildis

Pole vahet, kas Sul on kindel mõte olemas ja soovid hinnapakkumist või oled alles otsimas seda õiget mõtet, ideed või lahendust ning soovid lihtsalt nõu. Võta meiega ühendust, aitame Sul oma mõtetes selgusele jõuda ja teeme Sulle mööbli, mis teeb Sind õnnelikuks!

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on veel tühiTagasi poodi