Woodhammeri valmistooted

Tammest söögilaud

Kvaliteetne ja vastupidav Eestis valmistatud tammepuust söögilaud. Uudse lähenemisena on lauaplaat valmistatud lamineeritud naturaalsest 4 mm tammepuust. Mitmekihilisus tagab tugevuse, stabiilsuse ja niiskuskindluse. 

Valikus erinevad lamelli mustrid (diagonaal, kalasaba, pikki lamell) ja 3 erinevat tooni. Pane kokku just endale kõige sobilikum ja meeldivam komplekt! 

Hind, olenevalt suurusest: 518 – 1 459 eurot

Tammest kontorilaud

Kvaliteetne ja vastupidav Eestis valmistatud tammepuust kontorilaud. Uudse lähenemisena on lauaplaat valmistatud lamineeritud naturaalsest 4 mm tammepuust. Mitmekihilisus tagab tugevuse, stabiilsuse ja niiskuskindluse. 

Valikus erinevad lamelli mustrid (diagonaal, kalasaba, pikki lamell) ja 3 erinevat tooni. Pane kokku just endale kõige sobilikum ja meeldivam komplekt! 

Hind, olenevalt suurusest: 810 – 1 418 eurot

Meie mööbel pildis

Meie mööbli väärtused

Funktsionaalne

Woodhammeri valmistatud mööbel on pisemagi detailini läbi mõeldud, et see teeks Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks!

Kvaliteetne

Kasutame alati kvaliteetseid materjale ja furnituuri ning meie meeskond koosneb meistritest, kes teevad oma tööd armastusega!

Kliendikeskne

Me ei valmista nimetut mööblit lattu seisma. Iga meie valmistatud mööbliese on loodud spetsiaalselt kindla kliendi järgi!

Usaldusväärne

Kui me midagi lubame, siis me seda ka teeme! Meile on tähtis kliendi rahulolu ja see, et meid ka tuttavatele julgetaks soovitada.

Pole vahet, kas Sul on kindel mõte olemas ja soovid hinnapakkumist või oled alles otsimas seda õiget mõtet, ideed või lahendust ning soovid lihtsalt nõu. Võta meiega ühendust, aitame Sul oma mõtetes selgusele jõuda ja teeme Sulle mööbli, mis teeb Sind õnnelikuks!

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on veel tühiTagasi poodi